Вибір комірних систем: 5 аргументів на користь ролет

Установка воріт – логічне завершення будівництва або реконструкції гаража. Цілком логічно, що в’їзна система по визначенню багатофункціональна. Вона забезпечує:

  • захист від випадкових і навмисних несанкціонованих вторгнень;
  • завершеність і естетичність архітектурної композиції;
  • захист від вітру, пилу, сміття і цікавих поглядів;
  • впізнаваність об’єкта.

Все в’їзні системи створювалися для вирішення цих завдань, але справляються з ними різними способами. Чим алюмінієві захисні перевершують конструкції інших типів і які переваги ролетних воріт стають критеріями вибору?

Обмежений простір? Не проблема

Стулка ролет пересувається тільки по вертикалі і ніяк не змінює простір перед гаражем. Це просто безцінно, якщо простір для маневру на в’їзді спочатку обмежений особливостями рельєфу, щільностю забудови або розташуванням. Вертикальна траєкторія конструкції – не новина, так працюють всі підйомні механізми.

Фото – ролетні ворота в місті Київ з автоматичним приводом

Однак підйомним системам теж потрібен простір для маневру. Це може бути великий запас висоти, повністю або частково вільний під стелею. З запасом висоти складнощів ще більше, ніж з вільним майданчиком перед гаражем, і сучасні підйомні вироби при відкриванні поміщаються під стелю. На стелі ж часто розміщують інженерні комунікації і поєднувати їх функціональність з траєкторією часто технічно неможливо. Ролетна система при відкриванні намотується на приймальний вал, не утворює в приміщенні додаткових мертвих зон і не впливає на можливість розміщення комунікацій на стелі.

Ролети – сучасна конструкція для максимальної безпеки

Автоматичні захисні ролети передбачають можливість додаткової комплектації. Крім інтеграції ролет в Периметрова охоронну систему, виробники пропонують:

  • Систему аварійного відкривання;
  • Інерційне гальмо;
  • «Чутливий край».

Система аварійного відкривання все частіше включається в базовий комплект поставки. Являє собою ручний привід і забезпечує можливість виконання робочого циклу при знеструмленні системи.

Фото – гаражні ролети в місті Дніпро

Інерційні гальма особливо актуальні для великовагових промислових моделей. Пристрій запобігає падінню стулки в разі поломки електроприводу. «Чутливий край» зупиняє опускання полотна і перемикає механізм в режим підйому при появі перешкод в отворі. Ця система запобігає випадковим зіткненням з транспортними засобами, людьми і тваринами.

Гармонійне поєднання з архітектурою

Сучасні будівельні матеріали та технології прекрасно поєднуються між собою. Наявність захисних ролет на віконних отворах – додатковий аргумент на користь воріт аналогічної конструкції. Палітра відтінків постійно розширюється і створити індивідуальне рішення стає все простіше. Колір ролетної системи може поєднуватися з кольором фасаду, даху, огорожі – кожне з можливих рішень має право на життя. Декоративні полімерне покриття стійке до вигорання, тому зовнішній вигляд будинку залишиться незмінним на довгі роки.

Простий монтаж

При монтажі конструкцію розміщують безпосередньо в отворі або накладним способом. Підготовка отвору до установки зводиться до звичайної обробки і вирівнюванню поверхонь. Корекція деяких поширених помилок отвору можлива за рахунок підбору спеціальних комплектуючих, наприклад, скошених нижніх планок. Зварювальні чи інші трудомісткі операції технологією не передбачені і встановити їх можливо силами одного-двох чоловік з мінімальним набором електроінструментів.

Фото – ролети для гаражу під авто в місті Одеса

Стійкість до корозії

У прибережних районах не останню роль відіграє корозійна стійкість виробу. Ворота із сплавів на основі заліза втрачають привабливий вигляд досить швидко, маленькі пошкодження в кінцевому підсумку обертаються великими проблемами. Навіть якщо корозія просто порушує естетику об’єкта, не впливаючи на функціональність – приємного в цьому мало. Алюміній на повітрі миттєво покривається щільною оксидною плівкою і вона перешкоджає подальшому руйнуванню металу на невизначено тривалий час, практично назавжди. Ролетам не страшні ні підвищена вологість, ні досить агресивні опади.

На цьому переваги ролетних воріт не вичерпані. І найкраще тому підтвердження – ролетні системи користуються стабільно високим попитом. Хтось вибирає їх як найкомпактнішу в’їзну систему, кого-то привертає гранична простота догляду, але найпоширенішим аргументом на користь ролет залишається їх доступна ціна.

Posted in Статті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *