Захисні ролети для вікон – купити під ключ в Україні

Захисні ролети для вікон для сучасного споживача

Безпека – одна з базових потреб людини і питання захисту власного житла навряд чи втратить актуальність.  Захистити вікна від непрошених гостей дещо складніше, ніж двері.  Найпростішим, і до недавніх пір – єдиним, рішенням були решітки, але зараз їх потіснили захисні ролети на вікна, більш технологічні і функціональні.

захисні ролети на вікна в Україні фото

Конструктивні особливості віконних ролет

Ролети, вони ж рольставні або захисні жалюзі влаштовані не надто складно.  У базовій комплектації передбачені:

  • Стулка з ламелей.
  • Приймальний вал;
  • Направляючі шини для рівномірного руху стулки;
  • Короб, що маскує вал з намотаною стулкою;
  • Підйомний механізм з ручним або електричним приводом.

Захисні ролети перекривають проріз повністю, утворюючи фізичний бар’єр на шляху потенційного зловмисника.  Крім основної функції вони забезпечують додаткову тепло- і шумоізоляцію, а також допомагають контролювати доступ світла ззовні.  У положенні «відкрито» вони не псують ні вид з вікна, ні зовнішній вигляд будівлі.

Ролетні системи для вікон виробляються з металу, пластику і навіть дерева.  Дерев’яні і пластикові вироби служать для регулювання освітлення і захисту від надто цікавих поглядів і як елемент зовнішнього декору.  Їх встановлюють там, де ризик проникнення через вікно мінімальний.  На вікна котеджів і інших малоповерхових будівель і нижніх поверхів встановлюють ролети з металу, переважно – алюмінієві.

Вони забезпечують досить надійний захист, що не перевантажують несучі конструкції і ефектно виглядають.  Додаткова перевага, що характеризує алюмінієві захисні ролети – ціна, доступна масовому покупцеві.  Дуже рідко на вікна ставлять сталеві ролетні системи, практично неприступні для потенційних зловмисників.  Коштують вони значно дорожче, і поступаються алюмінієвим по естетичності.

Доступна ціна забезпечила алюмінієвим роллетам популярність в широкому колу покупців.  На ринку представлені кілька типів роллетного профілю, що відрізняються за технічними характеристиками.

захисні ролети для вікон білого кольору фото

Модифікації профілю для ролет

Найдоступніший і легкий – профіль роликового плющення з пінополіуретановим наповнювачем.  Вихідний матеріал для їх виробництва – тонколистовий алюміній.  Після формування всіх вигинів перетину в порожнину нагнітається наповнювач.  Після полімеризації монолитний шар піни підвищує стійкість профілю до деформацій.  Пінозаповнені захисні ролети – надійний захист від замаху злому.  Їх вигідніше ставити для тепло- і звукоізоляції.  Підвищити їх власну захисну функціональність можна при використанні в комплексі з охоронною сигналізацією або іншими системами безпеки.

Цільнотянутий екструдований профіль масивніше, міцніше і надійніше.  Його стінки товщі, відповідно, ефективність проти злому вища.  На вікна приватних будинків, дач, на перших поверхах висотних будівель рекомендується установка екструдованих ролет.

На вітрини власники бізнесу вважають за краще використовувати екструдований профіль, який забезпечує захист з обох сторін. 

Досягти балансу між достатнім ступенем приватності і проникненням світла ззовні можливо і шляхом установки ролет з перфорованого профілю.

Стандартні типорозміри віконного роллетного профілю 35-44 мм.  У лінійках продукції Aluprof, DoorHan і Alutech в цих типорозмірах надаються на вибір обидва типи роллетного профілю.

пінозаповнені захисні ролети на вікна в Україні фото

Типи управління захисними ролетами

Віконні ролети приводяться в дію вручну або автоматично.  Механічне управління з ручним приводом більш доступні, будуть оптимальним вибором для будинку, офісу або іншого приміщення з невеликою кількістю вікон.  Функціональність механіки ніяк не страждає ні від перебоїв з подачею електрики, ні від перепадів напруги в мережі.

Існує кілька варіантів реалізації ручного управління.  Серед найпопулярніших рішень лідирують ролети з:

  • Ригельним замком;
  • Інерційною касетою.

Інерційні касети являють собою удосконалений шнуровий привід.  Вони дуже зручні в експлуатації.  Щоб привести роллету в дію, досить потягнути за шнур, вгору або вниз.  За інерцією шнур намотується на прихований всередині шків, захоплюючи за собою стулку.  Повне відкриття або закриття ролети відбувається за кілька секунд.  Касету встановлюють в приміщенні, ризик її злому маловирогідний. Недорогий та нескладний механізм відмінно зарекомендував себе в побутових моделях, призначених для вікон і дверей.

Ригельні замки оптимально поєднуються з пружинно-інерційним механізмом.  Він застосовується на роллетах для вікон будь-якого розміру, гранично допустима вага системи – близько 80 кг.  Для полегшення управління виріб оснащується ручками.

Автоматика не відрізняється за габаритами від ручних механізмів. Електродвигун вмонтований в приймальний вал.  Наскільки доцільно купувати автоматичні захисні ролети для квартири – питання спірне.  Більшість моделей оснащується пультом управління, а це відчутно здорожує систему.  Дистанційне керування дає можливість об’єднувати ролети в групи приводити їх в дію синхронно.  Автоматика не придатна для вузьких отворів, рекомендована мінімальна ширина – 60 см. Максимальна ширина перекривається отвору обмежується технічними характеристиками обраного профілю.  Більш виправдані автоматичні пристрої в оснащенні промислових, виробничих, адміністративних і комерційних об’єктів, з великими вікнами і вітринами.

Монтаж ролет

захисні ролети з накладним монтажем фото

Спосіб монтажу вибирається залежно від побажань замовника і параметрів віконного отвору.

Найпростіше встановити захисні ролети для вікон накладним способом.  Короб кріпиться на фасаді, над отвором.  Цей спосіб установки не позначається на розмірах отвору, але короб виступає щодо фасаду.

Вбудований монтаж передбачає розташування ролет в отворі, коробом назовні або коробом всередину.  Естетика фасаду не страждає, однак світловий отвір зменшується на висоту короба.  Це означає зменшення кута огляду і погіршення освітленості.

Можливий і комбінований монтаж, коли короб встановлюють в ніші над отвором.  Це саме вдале рішення, оскільки присутність ролет не позначається ні на освітлення у кімнаті, ні на естетиці фасаду.  Найкраще, якщо ніша передбачається на стадії проектування будівлі.

Встановити ролети можливо власними силами, але якщо мова йде про роботи на висоті, підключенні групового управління – краще спочатку звернутися до кваліфікованих майстрів.

Як придбати захисні ролети в Україні

ролети на вікна коричневого кольору фото

Вирішенню покупки передує вибір моделі.  На вікна перших поверхів рекомендується ставити протизламні вироби з екструдованого профілю.  Там, де в пріоритеті додаткова теплоізоляція, краще встановлювати пінозаповнені ролети.

Для приватного будинку або квартири краще обрати ролети з ручним керуванням, автоматика – досить дороге задоволення.

У лінійці продукції найпопулярніших брендів Aluprof, DoorHan і Alutech представлені популярні відтінки стандартної палітри RAL. Колір виробів вибирають, керуючись власними уявленнями про естетику: в тон даху, фасаду, оздоблення цоколя або воріт.  Кожне з рішень має право на життя.

Виробник ролет: під ключ – завжди зручніше

Придбання захисних систем на всі вікна в будинку або квартирі – крок серйозний і витратний.  Серед можливих способів оптимізувати витрати, на першому місці стоїть співпраця з виробником.  Багатий вибір готових виробів і гарантовану якість – тільки очевидна частина переваг цього підходу.  Купівля декількох ролет одночасно в результаті дає деяку економію на доставку й установку.  Краще рішення – замовити виготовлення віконних ролет під ключ, хоча купити готові безсумнівно швидше.

Замовляючи пакетну послугу, покупець насамперед отримує можливість видозмінити конструкцію під бажані функції ролет.  Це стосується вибору типу профілю, включаючи спеціальні модифікації, нестандартного розміру або кольору виробу, оптимальної комплектації управління та інших параметрів.  Фахівці компанії допоможуть підібрати рішення для об’єкта замовника, оптимальне за якістю, ціною і функціональності.

Приблизно оцінити майбутні витрати допоможе калькулятор розрахунку вартості виробу.  Фактична ціна питання буде розрахована після оцінки всього обсягу робіт.  За рахунок узгоджених дій виготовлення ролет і установка на об’єкті замовника виконуються в найкоротший можливий термін.

Захисні ролети – вигідна покупка

У 2020 році придбання ролет на вікна – цілком виправдане рішення.  Захист від негоди, замахів на злом, спостереження зовні актуальні завжди.  Однак, з огляду на теплоизолирующий ефект ролет, їх можна зарахувати до засобів, що підвищує ефективність кліматичних систем.

Практично доведено, що наявність ролет зменшує споживання електроенергії на 10-40%.  Цей показник залежить від площі скління, пори року і погоди.  Зменшення навантаження на систему енергопостачання будинку продовжує термін служби як самої системи, так і розташованих в будинку електроприладів.  Практично доведено, що ролети для вікон – значно більше, ніж просто захист.